Operacja typu „Gospodarka wodno-ściekowa”

Zakończyła się realizacja przedsięwzięcia mająca na celu poprawę gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Grodzisk poprzez budowę sieci wodociągowej- połączenie istniejącej sieci w miejscowości Koryciny z siecią wodociągową Czaje-Małyszczyn, rozbudowę stacji SUW w Czarnej Średniej- budowę zbiorników uśredniających na wodę uzdatnioną a także wykonanie prac na terenie gminnej oczyszczalni ścieków w Grodzisku- przebudowę pompowni głównej i wyposażenie jej w sito pionowe przeznaczone do usuwania ze ścieków stałych i śmieci dopływających do oczyszczalni.

Inwestycja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Umowa o przyznaniu pomocy Nr 00006-65150-UM1000147/20 z dnia 31 marca 2021 r. w ramach operacji typu ”Gospodarka wodno-ściekowa

• KOSZTY CAŁKOWITE: 1 859 800,00 zł
  • DOFINANOWANIE: 1 183 390,00 zł

Wykonawca: Przedsiębiorstwo Instalacyjne NIKOT M. Nikołajuk, A. Otapowicz Sp. j.