Projekt współfinansowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Podlaskiego w ramach

„Programu odnowy wsi województwa podlaskiego- Kreatywna wieś”.

Przedsięwzięcie polegało na wykonaniu gruntownego remontu istniejącej łazienki w świetlicy wiejskiej w Grodzisku.

Głównym celem zadania było wykonanie remontu istniejącej łazienki wraz z przystosowaniem pomieszczenia dla osób z niepełnosprawnością.

Realizacja niniejszego przedsięwzięcia uzasadniona z racji wykazywania przez mieszkańców sołectwa takiego zapotrzebowania oraz wystąpienie z wnioskiem do Wójta Gminy Grodzisk o podjęcie realizacji niniejszego projektu.

Realizacja przedsięwzięcia było konieczne aby mieszkańcy sołectwa Grodzisk mogli z niej korzystać. Realizacja zadania pozytywnie wpływa na mieszkańców całej miejscowości a także gminy, pozwoli wzmocnić więzy społeczne poprzez dostosowanie miejsca do rożnych spotkań. Przedmiotowa inwestycja spełnia główne założenie programu jakim jest zintegrowanie społeczności wiejskiej, a także w znaczącym stopniu przyczyni się do wykształcenia oraz wypromowania nowej koncepcji innowacyjnej wsi jakim jest smart villages.

Dofinansowanie: 14 120,00 zł

Środki własne Gminy: 14 120,00 zł