Ustawienia

BEZPŁATNY Publiczny transport zbiorowy w dniu wyborów do Sejmu i Senatu RP - 15.10.2023 w Gminie Grodzisk

Dowóz do punktów wyborczych w Czarnej Cerkiewnej i Makarkach

KURS 1
Godzina
odjazdu
MiejscowośćPrzystanek
8:00 Czarna Średnia Przystanek przy świetlicy
8:15 Dołubowo -Wyręby Dołubowo - Wyręby 12 (sołtys)
8:25 Siemiony Przystanek PKS
8:30 Czarna Cerkiewna wietlica (punkt wyborczy)
10:00 Niewiarowo - Sochy Niewiarowo — Sochy 16 (Sołtys)
10:05 Niewiarowo - Przybki Niewiarowo Przybki 1 (Sołtys)
10:15 Drochlin Przystanek PKS
10:40 Czarna Wielka Przystanek PKS
10:55 Aleksandrowo Przy świetlicy
11:05 Biszewo Biszewo 8
11:25 Krynki - Sobole Przystanek PKS
11:35 Makarki Świetlica (punkt wyborczy)
 
KURS 2
Godzina
odjazdu
MiejscowośćPrzystanek
13:00 Czarna Średnia Przystanek przy świetlicy
13:15 Dołubowo -Wyręby Dołubowo - Wyręby 12 (sołtys)
13:25 Siemiony Przystanek PKS
13:30 Czarna Cerkiewna Świetlica (punkt wyborczy)
15:00 Niewiarowo - Sochy Niewiarowo — Sochy 16 (Sołtys)
15:05 Niewiarowo - Przybki Niewiarowo Przybki 1 (Sołtys)
15:15 Drochlin Przystanek PKS
15:40 Czarna Wielka Przystanek PKS
15:55 Aleksandrowo Przy świetlicy
16:05 Biszewo Biszewo 8
16:25 Krynki - Sobole Przystanek PKS
16:35 Makarki Świetlica (punkt wyborczy)

Dowóz do punktów wyborczych we wsi Stadniki oraz w Grodzisku

KURS 1
Godzina
odjazdu
MiejscowośćPrzystanek
8:00 Rybałty Przystanek przy skrzyżowaniu
8:15 Lubowicze Lubowicze 7
8:20 Morze Morze 7
8:40 Krakówki Włodki Krakówki Włodki 9
8:45 Krakówki Dąbki Krakówki Dąbki 2
8:50 Krakówki Zdzichy Przystanek PKS
9:00 Jaszczołty Przystanek PKS
9:15 Kamianki Kamianki I (Świetlica)
9:20 Stadniki Świetlica (punkt wyborczy)
11:30 Żale Żale 12 (sołtys)
11:35 Bogusze Stare Bogusze Stare 16 (sołtys)
11:40 Bogusze Litewka Bogusze Litewka 1 (sołtys)
11:45 Kosianka Stara Kosianka Stara 11 (Sołtys)
11:55 Kosianka Leśna Kosianka Leśna | (Sołtys)
12:10 Mierzynówka Mierzynówka 28
12:15 Grodzisk Świetlica (punkt wyborczy)
 
KURS 2
Godzina
djazdu
MiejscowośćPrzystanek
14:00 Rybałty Przystanek przy skrzyżowaniu
14:15 Lubowicze Lubowicze 7
14:20 Morze Morze 7
14:40 Krakówki Włodki Krakówki Włodki 9
14:45 Krakówki Dąbki Krakówki Dąbki 2
14:50 Krakówki Zdzichy Przystanek PKS
15:00 Jaszczołty Przystanek PKS
15:15 Kamianki Kamianki I (Świetlica)
15:20 Stadniki Świetlica (punkt wyborczy)
17:30 Żale Żale 12 (sołtys)
17:35 Bogusze Stare Bogusze Stare 16 (sołtys)
17:40 Bogusze Litewka Bogusze Litewka 1 (sołtys)
17:45 Kosianka Stara Kosianka Stara 11 (Sołtys)
17:55 Kosianka Leśna Kosianka Leśna | (Sołtys)
18:10 Mierzynówka Mierzynówka 28
18:15 Grodzisk Świetlica (punkt wyborczy)
 

Dowóz do punktu wyborczego we wsi Sypnie Nowe

KURS 1
Godzina
odjazdu
MiejscowośćPrzystanek
8:00 Czaje Przy sklepie
8:05 Małyszczyn Przystanek PKS
8:20 Koryciny Przystanek PKS
8:35 Kozłowo Przystanek PKS
8:50 Porzeziny Giętki Porzeziny Giętki 1
8:55 Porzeziny Mendle Przystanek PKS
9:00 Krynki Borowe Krynki Borowe 14 (Sołtys)
3:10 Kosianka Trojanówka Przystanek PKS
9:15 Kosianka Boruty Kosianka Boruty 10 (Sołtys)
9:20 Żery Czubiki Żery Czubiki 7 (sołtys)
9:25 Żery Pilaki Żery Pilaki 2 (sołtys)
9:30 Żery Bystre Przystanek PKS
9:35 Krynki Jarki Krynki Jarki 15
9:45 Krynki Białokunki Krynki Białokunki 12 (Sołtys)
9:55 Sypnie Nowe Świetlica (punkt wyborczy)
 
KURS 2
Godzina
djazdu
MiejscowośćPrzystanek
13:00 Czaje Przy sklepie
13:05 Małyszczyn Przystanek PKS
13:20 Koryciny Przystanek PKS
13:35 Kozłowo Przystanek PKS
13:50 Porzeziny Giętki Porzeziny Giętki 1
13:55 Porzeziny Mendle Przystanek PKS
14:00 Krynki Borowe Krynki Borowe 14 (Sołtys)
14:10 Kosianka Trojanówka Przystanek PKS
14:15 Kosianka Boruty Kosianka Boruty 10 (Sołtys)
14:20 Żery Czubiki Żery Czubiki 7 (sołtys)
14:25 Żery Pilaki Żery Pilaki 2 (sołtys)
14:30 Żery Bystre Przystanek PKS
14:35 Krynki Jarki Krynki Jarki 15
14:45 Krynki Białokunki Krynki Białokunki 12 (Sołtys)
14:55 Sypnie Nowe Świetlica (punkt wyborczy)