Ustawienia

Urząd Gminy Grodzisk uprzejmie informuje, że od 15 maja 2023 r. do 18 maja 2023 r. odpad komunalny tj.  popiół powstały z palenisk domowych będzie odbierany bezpośrednio z nieruchomości położonych na terenie gminy Grodzisk. Popiół należy wystawiać we właściwych workach koloru szarego z napisem „POPIÓŁ” w terminie określonym w harmonogramie.

Tym samym zabrania się wsypywania popiołu do pojemników na odpady niesegregowane (zmieszane).

Harmonogram odbioru odpadów z terenu Gminy Grodzisk na rok 2023

MPO Sp. z o.o. Białystok Oddział w Siemiatycze ul. Ciechanowiecka 23 (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) tel. 518-172-057 w godz. 715 — 15" (dni robocze)

Rodzaj odpadówDataMiejscowość
Popiół żużel z palenisk domowych 15 MAJ Grodzisk, Mierzynówka, Aleksandrowo, Czarna Wielka, Dołubowo-Wyręby, Targowisk
16 MAJ Biszewo, Jaszczołty, Kamianki, Krakówki-Dąbki, Krakówki-Włodki, Krakówki-Zdzichy, Krynki-Sobole, Lubowicze, Makarki, Morze, Niewiarowo-Przybki , Niewiarowo-Sochy, Rybałty, Stadniki
17 MAJ Bogusze Stare, Bogusze-Litewka, Drochlin, Kosianka Leśna, Kosianka Stara, Kosianka-Boruty, Kosianka-Trojnówka, Kozłowo, Krynki Borowe, Krynki-Białokunki, Krynki-Jarki, Porzeziny-Giętki, Porzeziny-Mendle, Sypnie Stare, Sypnie Nowe, Żale, Żery Bystre, Żery-Czubiki, Żery Pilaki
18 MAJ Czarna Cerkiewna, Czarna Średnia, Czaje, Koryciny, Małyszczyn, Siemiony

Pojemniki, worki i odpady wielkogabarytowe wystawiamy najpóźniej do godz. 7:00 przed posesję w dniu odbioru

Pojazdy odbierające odpady wyposażone są w systemy monitoringu wizyjnego (kamery)

REKLAMACJE dotyczące odbioru proszę składać w ciągu 2 dni roboczych

Pliki do pobrania

Harmonogram do wydruku