Ustawienia

Nie zwiekaj, zbadaj się! Sobota z profilaktyką!

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Siemiatyczach, we współpracy z Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Siemiatyczach oraz Starostwem Powiatowym w Siemiatyczach, zapraszają Kobiety w wieku 25-59 lat, które w ciągu ostatnich 3 lat nie wykonywały badań cytologicznych w ramach NFZ, do udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych w ramach Programu Profilaktyki Raka Szyjki Macicy. Tego dnia będzie można skorzystać również z konsultacji i rozmowy z lekarzem.

Każda z Pań biorąca udział w akcji otrzyma drobny upominek. Badania cytologiczne skierowane są do kobiet zamieszkujących powiat siemiatycki.

Termin: 18 listopada 2023 r. (sobota) godz. 9:00-14:00

Miejsce: Poradnia Ginekologiczna w Przychodni Specjalistycznej w Siemiatyczach ul. 11 Listopada 26

Kobiety chętne do wzięcia udziału w badaniach proszone są o wcześniejszą rejestrację w dniach 23 października - 17 listopada w godz. 8:00-15:00 pod numerem telefonu: 500-652-680 (limit: 30 miejsc)

Serdecznie zapraszamy!

programu profilaktyki raka szyjki macicy plakat Biała Sobota