Ustawienia

Zostań wykwalifikowanym spawaczem - Dołącz do Akademii PRONARU

akademia pronaru plakat

Dla kogo?

Akademia Pronaru to inicjatywa, dzięki której możesz rozpocząć swoją przygodę ze spawaniem. Dołączyć do Akademii może każdy kto chce zdobyć uprawnienia spawalnicze i pracować jako spawacz w jednej z naszych fabryk

Jak działa Akademia Pronaru?

Swoją przygodę z Akademią Pronaru rozpoczynasz poprzez złożenie CV a następnie rozmowę rekrutacyjną. Pozytywny rezultat rozmowy to gwarancja zatrudnienia. Po krótkim, okresie próbnym w czasie którego uczysz się i pracujesz pod czujnym okiem doświadczonych spawaczy. Po uzyskaniu pozytywnej oceny okresu próbnego zostajesz zakwalifikowany do udziału w certyfikowanym szkoleniu spawalniczym

Co zyskasz?

Zgłaszając się do udziału w Akademii Pronaru otrzymasz:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w czasie trwania Akademii i po jej zakończeniu Możliwość nauki i pracy pod kierunkiem doświadczonych fachowców (wykwalifikowanych spawaczy; inżynierów i mistrzów spawalnictwa)
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy i dobrej jakości odzieży roboczej
  • Autorskie materiały szkoleniowe
  • Udział w szkoleniu spawalniczym realizowanym w miejscu pracy, zakończonym wydaniem uprawnień certyfikowanych przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach

Gdzie i kiedy?

Akademia Pronaru to inicjatywa, dzięki której możesz rozpocząć swoją przygodę ze spawaniem. Dołączyć do Akademii może każdy kto chce zdobyć uprawnienia spawalnicze i pracować jako spawacz w jednej z naszych fabryk

APLIKUJ:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 509 398 316 www.pronar.pl/kariera/akademia

Pliki do pobrania 

Ulotka Akademia Pronaru