Ustawienia

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym oraz zaleceniami Prezesa Rady Ministrów, Głównego Inspektora Sanitarnego i innych organów dotyczącymi przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-Cov-2, Przewodniczący Rady Gminy Grodzisk podjął decyzję, że najbliższa Sesja Rady Gminy Grodzisk w Grodzisku oraz posiedzenia Komisji Rady Gminy Grodzisk zaplanowane w marcu br. odbędą się bez udziału gości i publiczności.

Najbliższa Sesja Rady Gminy Grodzisk, która jest zaplanowana w dniu 30 marca br. o godzinie 10:00 w świetlicy OSP w Grodzisku odbędzie się bez udziału osób z zewnątrz oraz sołtysów. Zainteresowani mieszkańcy mogą później śledzić przebieg obrad Sesji Rady Gminy Grodzisk w sieci Internet na stronie www.gminagrodzisk.pl w zakładce Relacje Video z Sesji Rady Gminy Grodzisk. Radni zajmą się tylko projektami zgłoszonymi przez Wójta Gminy Grodzisk.

Prosimy o wyrozumiałość i dostosowanie się do zaleceń. Sprawy, które chcieliby Państwo poruszyć na Sesji, można przekazywać za pośrednictwem e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 85 6568030. Jednocześnie odwołany zostaje dyżur Przewodniczącego Rady Gminy Grodzisk z mieszkańcami.

Wszystkie podejmowane obecnie decyzje mają na celu ochronę Państwa zdrowia oraz życia i mamy nadzieję, że spotkają się z Państwa zrozumieniem. Zasady te będą obowiązywać do odwołania.