Szanowni Państwo, zwracamy się do mieszkańców kompostujących bioodpady w przydomowych kompostownikach o wypełnienie załączonej ankiety.

Jej celem jest oszacowanie ilości bioodpadów poddawanych recyklingowi (wytworzonych i poddanych kompostowaniu) na terenie gminy Grodzisk.  W związku z nowymi zasadami obliczenia poziomów recyklingu (Rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 3 sierpnia 2021r.) dane zawarte w ankiecie będą wliczone do poziomów, które musi osiągnąć gmina.

Wypełnienie ankiety jest obowiązkowe dla osób, które korzystają ze zwolnienia z opłaty dla posiadaczy kompostowników przydomowych. Wypełnioną ankietę należy przekazać w terminie do 31 stycznia 2024 r. do Urzędu Gminy w Grodzisku, ul. 1 Maja 6, 17-315 Grodzisk lub wysłać pocztą na adres Urzędu Gminy Grodzisk. ( wszystkie nieruchomości zamieszkałe)

W przypadku pytań prosimy o kontakt: 85 65 48 414, 85 65 48 416

Pliki do pobrania

Ankieta dotycząca zagospodarowania odpadów biodegradowalnych na terenie G m iny Grodzisk w roku 2023